ZX-Banner-1
ZX-Banner-2
ZX-Banner-3
X

zhongxin
apšvietimaspramonei
13 metų patirtis

APIE MUSEIK

 

Zhongxin Lighting (HK) Co., Ltd. ir Huizhou Zhongxin Lighting Co., Ltd., įsteigta 2009 m., yra profesionalus gamintojas ir tiekėjas, kurio specializacija yra kaitinamųjų ir LED dekoratyvinių lauko įrenginių projektavimas, kūrimas, gamyba, apdorojimas ir tiekimo grandinės sprendimai styginiai šviestuvai, skėčių šviestuvai, kiemo šviestuvai, saulės energija varomi dekoratyviniai žibintai, beliepės žvakės ir su sodu susiję gaminiai. Jis turi išsamius apšvietimo gaminių saugos sertifikatus, įskaitant UL, cUL, CE, GS, SAA ir pan. Mūsų gaminiai visiškai atitinka ir atitinka atitinkamų paskirties šalių ir regionų saugos ir kokybės reikalavimus. Taip pat mūsų gamykla praeina pagrindinius socialinės atsakomybės auditus, tokius kaip SMETA, BSCI ir kt.

about-us

Lauko šviestuvai

Lauko šviestuvai padidina jūsų nuosavybės grožį, vertę, saugumą ir saugumą. Atgimus lauko patalpų koncepcijai, tinkamai parinkti ir išdėstyti išoriniai šviestuvai yra svarbi jūsų namų bendros išvaizdos ir suvokiamos vertės dalis. Lauko šviestuvai su nuolaida, greitas pristatymas ir puikus klientų aptarnavimas iš Zhongxin Lighting.

KODĖL RINKTIS MUS

 • Aptarnavimas 

 • Užtikrinimas

 • Pritaikyta

Mūsų profesionalus pardavimo konsultantas pateiks jums geriausius produkto klausimus ir atsakymus.

Reguliariai atnaujinsime jūsų užsakymų būseną ir parodysime masinės gamybos nuotrauką.

Sukūrėme griežtą kokybės stebėjimo sistemą, kad galėtume kontroliuoti žaliavų kokybę ir užtikrinti, kad mūsų produktai būtų geros kokybės.

OEM ir ODM yra laukiami, yra OEM prekės ženklas.

Gali atspausdinti savo logotipą ant gaminio, pritaikyti mažmeninės prekybos dėžutės pakuotę ir kitus pakavimo būdus.

why choose us

Mūsų privalumai

Mūsų sertifikatai

Klientų atsiliepimai ir įvertinimai

 • John Ghelji
  Jonas Ghelji
  Esu savo įmonės kokybės užtikrinimo vadovas ir jau keletą metų savo kieme turiu dvi lynų lemputes... vis dar veikia puikiai. Taip pat daugiau nei metus vis dar bandau ananasų lempučių įgėlimą, taip pat man sekasi gerai. Bėgant metams buvo gera dirbti su jumis ir Zhongxin, ir aš visada vertinu jūsų paramą. Dėkoju!
 • Cheryl DeMars
  Cheryl DeMars
  Sveiki, Vera, visi L4F darbuotojai nori palinkėti jums ir jūsų komandai laimingų kinų Naujųjų metų. Norėtume padėkoti už visą jūsų sunkų darbą ir atsidavimą per pastaruosius 12 mėnesių, buvo malonu dirbti su jumis. Tikimės, kad jūs ir jūsų šeima puikiai praleisite atostogas ir smagiai sutiksite Naujuosius metus. Dėkoju.
 • Bob Kramer
  Bobas Krameris
  Sveiki, Semai, esate tikrai laukiami. Man malonu padėti jums ir jūsų komandai. Man patinka nuotraukos, tiesiog miela ir malonu su jais dirbti. Laimingų Naujųjų metų jums visiems. Sveikinu!

Susisiekite su mumis dabar

Norėdami gauti išsamesnės informacijos ir pasirinkti geriausią sprendimą savo programai, susisiekite su mūsų ekspertais.

pateikti dabar
 • Kodėl jos vadinamos arbatos šviesos žvakėmis?

  Pagerėjus žmonių gyvenimo kokybei, daugelis rankdarbių...
  Skaityti daugiau
 • Kiek laiko veikia LED arbatos lemputė?

  Ar kada pagalvojote apie žvakę, kuri niekada neužges? Ar tu...
  Skaityti daugiau
 • Kaip veikia kiemo skėčių žibintai?

  Iš naujo atraskite savo sodo grožį nakčiai. Šis Patio U...
  Skaityti daugiau