ZX-Banner-1
ZX-Banner-2
ZX-Banner-3
X

zhongxin
apgaismojumsnozarei
13 gadu pieredze

PAR MUMSAIZIET

 

Zhongxin Lighting (HK) Co., Ltd. un Huizhou Zhongxin Lighting Co., Ltd., dibināta 2009. gadā, ir profesionāls ražotājs un piegādātājs, kas specializējas kvēlspuldžu un LED dekoratīvo āra apgaismojuma risinājumu projektēšanā, izstrādē, ražošanā, apstrādē un piegādes ķēdes risinājumu jomā. gaismas virtenes, lietussargu gaismas, terases apgaismojums, ar saules enerģiju darbināmas dekoratīvās gaismas, bezliesmas sveces un ar dārzu saistīti izstrādājumi. Tam ir visaptveroši apgaismes produktu drošības sertifikāti, tostarp UL, cUL, CE, GS, SAA un tā tālāk. Mūsu produkti pilnībā atbilst attiecīgo galamērķa valstu un reģionu drošības un kvalitātes prasībām. Arī mūsu rūpnīca iztur galvenos sociālās atbildības auditus, piemēram, SMETA, BSCI utt.

about-us

Āra apgaismes ķermeņi

Āra apgaismes ķermeņi palielina jūsu īpašuma skaistumu, vērtību, drošību un drošību. Atdzimstot āra telpu koncepcijai, atbilstoši izvēlēti un novietoti ārējie gaismas ķermeņi ir būtiska jūsu mājas kopējā izskata un uztvertās vērtības sastāvdaļa. Āra apgaismes ķermeņi ar atlaidēm, ātra piegāde un lielisks klientu serviss no Zhongxin Lighting.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MUMS

 • apkalpošana 

 • Pārliecība

 • Pielāgots

Mūsu profesionālais pārdošanas konsultants sniegs jums labāko produktu jautājumus un atbildes.

Mēs regulāri atjaunināsim jums jūsu pasūtījumu statusu un parādīsim attēlu no masveida ražošanas.

Mēs esam izveidojuši stingru kvalitātes uzraudzības sistēmu, lai kontrolētu izejvielu kvalitāti un nodrošinātu, ka mūsu produkti ir kvalitatīvi.

OEM un ODM ir laipni gaidīti, ir pieejams OEM zīmols.

Var izdrukāt savu logotipu uz produkta, var pielāgot mazumtirdzniecības kastes iepakojumu un citus iepakošanas veidus.

why choose us

Mūsu priekšrocības

Mūsu sertifikāti

Klientu atsauksmes un vērtējumi

 • John Ghelji
  Džons Gheldži
  Es savā uzņēmumā esmu kvalitātes nodrošināšanas vadītājs, un manā pagalmā jau dažus gadus ir divas virvju gaismas... joprojām darbojas lieliski. Es arī joprojām vairāk nekā gadu testēju ananāsu uguņu dzēlienu, un arī man iet labi. Ir bijis labi strādāt ar jums un Zhongxin gadu gaitā, un es vienmēr novērtēju jūsu atbalstu. Paldies!
 • Cheryl DeMars
  Šerila DeMarsa
  Labdien, Vera! Visi L4F darbinieki vēlas novēlēt jums un jūsu komandai laimīgu ķīniešu Jauno gadu. Mēs vēlamies pateikties par visu jūsu smago darbu un apņemšanos pēdējo 12 mēnešu laikā, ir bijis prieks ar jums veikt darījumus. Mēs ceram, ka jums un jūsu ģimenei ir brīnišķīga atpūta un Jaunā gada svinēšana. Paldies.
 • Bob Kramer
  Bobs Krāmers
  Sveiks, Sems, esi patiesi gaidīts. Man ir prieks palīdzēt jums un jūsu komandai. Man patīk fotogrāfija, ir vienkārši jauki un priecīgi ar viņiem strādāt. Laimīgu Jauno gadu jums visiem. Priekā!

Sazinieties ar mums tūlīt

Lai iegūtu sīkāku informāciju un izvēlētos savam lietojumam labāko risinājumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu ekspertiem.

iesniegt tagad

Jaunumi

skatīt vairāk
 • Kāpēc tās sauc par tējas gaismas svecēm?

  Uzlabojoties cilvēku dzīves kvalitātei, daudzi rokdarbi ir ...
  Lasīt vairāk
 • Cik ilgi darbojas LED tējas lampiņa?

  Vai esat kādreiz domājuši par sveci, kas nekad nenodziest? Vai jums ir...
  Lasīt vairāk
 • Kā darbojas terases lietussargu gaismas?

  Kad iestājas nakts, no jauna atklājiet sava dārza skaistumu. Šis Patio U...
  Lasīt vairāk