ZX-Banner-1
ZX-Banner-2
ZX-Banner-3
X

zhongxin
valgustustööstuse jaoks
13 aastat kogemust

MEISTMINNA

 

Zhongxin Lighting (HK) Co., Ltd. ja Huizhou Zhongxin Lighting Co., Ltd., asutatud 2009. aastal, on professionaalne tootja ja tarnija, kes on spetsialiseerunud hõõglampide ja LED-dekoratiivsete välistingimustes kasutatavate dekoratiivsete lahenduste projekteerimisele, arendusele, tootmisele, töötlemisele ja tarneahela lahendustele. tuled stringid, vihmavarjuvalgustid, terrassivalgustid, päikeseenergial töötavad dekoratiivvalgustid, leegitud küünlad ja aiaga seotud tooted. Sellel on valgustustoodete, sealhulgas UL, cUL, CE, GS, SAA ja nii edasi, põhjalikud ohutussertifikaadid. Meie tooted vastavad täielikult asjakohaste sihtriikide ja -piirkondade ohutus- ja kvaliteedinõuetele. Ka meie tehas läbib suuremad sotsiaalse vastutuse auditid nagu SMETA, BSCI jne.

about-us

Välisvalgustid

Välisvalgustid tõstavad teie kinnisvara ilu, väärtust, ohutust ja turvalisust. Välisruumide kontseptsiooni taastekkega on õigesti valitud ja paigutatud välisvalgustid teie kodu üldilme ja tajutava väärtuse oluline osa. Zhongxin Lightingi välisvalgustid soodushinnaga, kiire kohaletoimetamine ja suurepärane klienditeenindus.

MIKS VALIDA MEID

 • Teenindus 

 • Kindlus

 • Kohandatud

Meie professionaalne müügikonsultant pakub teile parima toote Q&A.

Värskendame teile regulaarselt teie tellimuste olekut ja näitame teile pilti masstootmisest.

Oleme loonud range kvaliteedijärelevalve raamistiku, et kontrollida toorainete kvaliteeti ja tagada meie toodete hea kvaliteet.

OEM & ODM on teretulnud, OEM kaubamärk on saadaval.

Saate printida tootele oma logo, kohandada jaemüügikarbi pakendeid ja muid pakkimisviise.

why choose us

Meie eelised

Meie sertifikaadid

Klientide ülevaated ja hinnangud

 • John Ghelji
  John Ghelji
  Olen oma ettevõttes kvaliteedikontrolli juht ja minu tagaaias on juba paar aastat kaks trossivalgustit... töötab endiselt suurepäraselt. Samuti katsetan endiselt üle aasta ananassitulede nõelamist, samuti läheb hästi. Teie ja Zhongxiniga on aastate jooksul olnud hea koostööd teha ning hindan alati teie toetust. Aitäh!
 • Cheryl DeMars
  Cheryl DeMars
  Tere, Vera! Kõik L4F töötajad soovivad teile ja teie meeskonnale head Hiina uut aastat. Soovime teid tänada kogu teie raske töö ja pühendumuse eest viimase 12 kuu jooksul. Meil ​​on olnud rõõm teiega äri teha. Loodame, et teil ja teie perel on suurepärane vaheaeg ja naudite uue aasta tähistamist. Aitäh.
 • Bob Kramer
  Bob Kramer
  Tere Sam, oled tõesti teretulnud. Mul on hea meel teid ja teie meeskonda aidata. Ma armastan seda fotot, nendega on lihtsalt armas ja rõõm töötada. Head uut aastat teile kõigile. Tervist!

Võtke meiega kohe ühendust

Täpsema teabe saamiseks ja oma rakenduse jaoks parima lahenduse valimiseks võtke ühendust meie ekspertidega.

esita nüüd

Uudised

vaata rohkem
 • Miks nimetatakse neid teeküünlateks?

  Inimeste elukvaliteedi paranemisega on paljud käsitööd ...
  Loe rohkem
 • Kui kaua LED-teevalgusti kestab?

  Kas olete kunagi mõelnud küünlale, mis kunagi ei kustu? Kas sul on...
  Loe rohkem
 • Kuidas siseõue vihmavarjutuled töötavad?

  Öö saabudes avastage uuesti oma aia ilu. See siseõu...
  Loe rohkem