ZX-Banner-1
ZX-Banner-2
ZX-Banner-3
X

zhongxin
osvetleniepriemysel pre
13 rokov skúseností

O NÁSÍsť

 

Zhongxin Lighting (HK) Co., Ltd. a Huizhou Zhongxin Lighting Co., Ltd., založená v roku 2009, je profesionálny výrobca a dodávateľ špecializujúci sa na dizajn, vývoj, výrobu, spracovanie a riešenia dodávateľského reťazca žiaroviek a LED dekoratívnych vonkajších reťazové svetlá, dáždnikové svetlá, terasové svetlá, solárne dekoratívne svetlá, sviečky bez plameňa a záhradné produkty. Je držiteľom komplexných bezpečnostných certifikácií osvetľovacích produktov vrátane UL, cUL, CE, GS, SAA atď. Naše produkty plne vyhovujú a spĺňajú bezpečnostné a kvalitatívne požiadavky príslušných cieľových krajín a regiónov. Naša továreň tiež prechádza hlavnými auditmi sociálnej zodpovednosti, ako sú SMETA, BSCI atď.

about-us

Vonkajšie svietidlá

Vonkajšie osvetľovacie telesá zvyšujú krásu, hodnotu, bezpečnosť a zabezpečenie vašej nehnuteľnosti. S oživením koncepcie vonkajšej miestnosti sú primerane zvolené a umiestnené vonkajšie svietidlá dôležitou súčasťou celkového vzhľadu a vnímanej hodnoty vášho domova. Vonkajšie svietidlá za zvýhodnené ceny, rýchle dodanie a skvelý zákaznícky servis od Zhongxin Lighting.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

 • servis 

 • uistenie

 • Prispôsobené

Náš profesionálny predajný konzultant vám poskytne najlepšie otázky a odpovede o produkte.

Pravidelne vám budeme aktualizovať stav vašich objednávok a ukážeme vám obrázok z sériovej výroby.

Vybudovali sme prísny rámec monitorovania kvality na kontrolu kvality surovín a zabezpečenie dobrej kvality našich produktov.

OEM a ODM sú vítaní, značka OEM je k dispozícii.

Môžete vytlačiť svoje vlastné logo na produkt, môžete prispôsobiť balenie maloobchodnej škatule a iný spôsob balenia.

why choose us

Naše výhody

Naše certifikáty

Recenzie a hodnotenia klientov

 • John Ghelji
  John Ghelji
  Som QA manažér v mojej spoločnosti a už niekoľko rokov mám na dvore dve lanové svetlá... stále fungujú skvele. Tiež stále testujem žihadlo ananásových svetiel už viac ako rok, tiež dobre. Počas rokov sa mi s vami a Zhongxinom dobre spolupracovalo a vždy si vážim podporu z vašej strany. Vďaka!
 • Cheryl DeMars
  Cheryl DeMars
  Dobrý deň, Vera, všetci zamestnanci spoločnosti L4F by vám a vášmu tímu chceli zaželať šťastný čínsky nový rok. Radi by sme vám poďakovali za všetku vašu tvrdú prácu a odhodlanie za posledných 12 mesiacov, bolo mi potešením s vami obchodovať. Dúfame, že vy a vaša rodina zažijete krásny oddych a užite si oslavu Nového roka. Vďaka.
 • Bob Kramer
  Bob Kramer
  Ahoj Sam, si naozaj vítaný. Je mi potešením pomôcť vám a vášmu tímu. Páči sa mi tá fotka, je proste krásna a rada s nimi pracujem. Šťastný nový rok vám všetkým. Na zdravie!

Kontaktujte nás

Ak chcete získať podrobnejšie informácie a vybrať si najlepšie riešenie pre vašu aplikáciu, kontaktujte našich odborníkov.

odoslať teraz

Správy

vidieť viac
 • Prečo sa nazývajú čajové sviečky?

  So zlepšovaním kvality života ľudí sa mnohé ručné práce...
  čítaj viac
 • Ako dlho vydrží LED čajová sviečka?

  Napadlo vám niekedy mať sviečku, ktorá nikdy nezhasne? Má y...
  čítaj viac
 • Ako fungujú svetlá na dáždniky na terase?

  Znovu objavte krásu svojej záhrady, keď sa zotmie. Táto terasa U...
  čítaj viac