ZX-Banner-1
ZX-Banner-2
ZX-Banner-3
X

zhongxin
ndriçimiindustria për
13 vite eksperience

PËR NESHKO

 

Zhongxin Lighting (HK) Co., Ltd. dhe Huizhou Zhongxin Lighting Co., Ltd., e themeluar në vitin 2009, është një prodhues dhe furnizues profesionist i specializuar në projektimin, zhvillimin, prodhimin, përpunimin dhe zgjidhjet e zinxhirit të furnizimit të produkteve dekorative inkandeshente dhe LED në natyrë dritat me fije, dritat ombrellë, dritat e oborrit, dritat dekorative me energji diellore, qirinj pa flakë dhe produkte të lidhura me kopshtin. Ai mban çertifikatat gjithëpërfshirëse të sigurisë së produkteve të ndriçimit, duke përfshirë UL, cUL, CE, GS, SAA e kështu me radhë. Produktet tona përputhen plotësisht dhe plotësojnë kërkesat e sigurisë dhe cilësisë së vendeve dhe rajoneve përkatëse të destinacionit. Gjithashtu fabrika jonë kalon auditimet kryesore të përgjegjësisë sociale si SMETA, BSCI, etj.

about-us

Pajisjet e ndriçimit të jashtëm

Pajisjet e ndriçimit të jashtëm rritin bukurinë, vlerën, sigurinë dhe sigurinë e pronës suaj, me rigjallërimin e konceptit të dhomës së jashtme, pajisjet e ndriçimit të jashtëm të zgjedhur dhe të vendosur në mënyrë adekuate janë një pjesë jetike e pamjes së përgjithshme dhe vlerës së perceptuar të shtëpisë tuaj. Pajisjet e ndriçimit të jashtëm me çmime me zbritje, transport i shpejtë dhe shërbim i shkëlqyer ndaj klientit nga Zhongxin Lighting.

PSE NA ZGJODHET NE

 • Shërbimi 

 • Sigurimi

 • Të personalizuara

Konsulenti ynë profesional i shitjeve do t'ju ofrojë pyetjet dhe përgjigjet më të mira të produktit.

Ne do t'ju përditësojmë rregullisht statusin e porosive tuaja dhe do t'ju tregojmë foto nga prodhimi masiv.

Ne kemi ndërtuar një kornizë strikte të monitorimit të cilësisë për të kontrolluar cilësinë e lëndëve të para dhe për të siguruar që produktet tona janë me cilësi të mirë.

OEM&ODM janë të mirëseardhura, marka OEM është e disponueshme.

Mund të printojë logon tuaj në produkt, mund të personalizojë paketimin e kutisë me pakicë dhe mënyra të tjera paketimi.

why choose us

Avantazhet tona

Certifikatat tona

Shqyrtimet dhe vlerësimet e klientëve

 • John Ghelji
  Gjon Ghelji
  Unë jam menaxher i QA në kompaninë time dhe kam dy dritat e litarit në oborrin tim të pasmë prej disa vitesh... ende funksionojnë shkëlqyeshëm. Unë gjithashtu jam ende duke testuar një thumb nga dritat e ananasit për më shumë se një vit, gjithashtu duke ecur mirë. Ka qenë mirë të punoj me ju dhe Zhongxin gjatë viteve dhe unë gjithmonë vlerësoj mbështetjen nga ana juaj. Faleminderit!
 • Cheryl DeMars
  Cheryl DeMars
  Përshëndetje Vera, I gjithë stafi i L4F dëshiron t'ju uroj juve dhe ekipit tuaj një Vitin e Ri Kinez. Ne dëshirojmë t'ju falënderojmë për gjithë punën tuaj të palodhur dhe përkushtimin gjatë 12 muajve të fundit, kam qenë kënaqësi të bëja biznes me ju. Shpresojmë që ju dhe familja juaj të keni një pushim të mrekullueshëm dhe të kënaqeni duke festuar Vitin e Ri. Faleminderit.
 • Bob Kramer
  Bob Kramer
  Përshëndetje Sam, je vërtet i mirëpritur. Është kënaqësi t'ju ndihmoj ju dhe ekipin tuaj. Më pëlqen fotografia, është thjesht e bukur dhe e lumtur të punosh me ta. Gëzuar Vitin e Ri për të gjithë ju. Gëzuar!

Na kontaktoni tani

Për të marrë informacion më të detajuar dhe për të zgjedhur zgjidhjen më të mirë për aplikimin tuaj, ju lutemi kontaktoni ekspertët tanë.

dorëzo tani
 • Pse quhen qirinj të lehtë të çajit?

  Me përmirësimin e cilësisë së jetës së njerëzve, shumë zejtari janë ...
  Lexo më shumë
 • Sa kohë zgjat një dritë çaji LED?

  A keni menduar ndonjëherë të keni një qiri që nuk do të shuhet kurrë? A keni...
  Lexo më shumë
 • Si funksionojnë dritat e ombrellës së oborrit?

  Rizbuloni bukurinë e kopshtit tuaj kur bie nata. Ky Patio U...
  Lexo më shumë