Fairy Lights Me Shumicë me Bateri

Fairy Lights Me Shumicë me Bateri

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë shërbimin e blerjes me një ndalesë të lehtë, që kursen kohë dhe kursim të parave të konsumatorit për Fairy Lights me shumicë me bateri, duke rritur dyqanin tuaj me pakicë ose biznesin në internet në çdo kohë.

Dritat e zanave u japin jo vetëm pemëve të Krishtlindjeve, por edhe ambienteve të tëra si dhe ambienteve të jashtme, një ambient festiv dhe atmosferik.Prandaj, është një pasojë logjike që dritat zanash të çdo lloji të gëzojnë popullaritet të madh.Në ZHONGXIN LIGHTING do të gjeni një përzgjedhje të madhe të dritave zanash me shumicë me bateri - ekskluzivisht për rishitës dhe tregtarë.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
https://www.zhongxinlighting.com/fairy-lights/

Fairy Lights me shumicë që funksionojnë me bateri - Prodhues, Fabrika, Furnizues nga Kina

Ne i jemi përkushtuar projektimit dhe prodhimit të dritave LED për dekada.ZHONGXIN LIGHTING ofron jo vetëm të gjitha llojet e dekoreve LED, por edhe dizajn dhe ndriçim të personalizuar për përdorim të përditshëm dhe të festave.Si një furnizues profesionist prodhues i dritave të dekorimit në Kinë, ne besojmë se mund t'ju sjellim përvojën më të kënaqshme me ndriçimet tona cilësore dhe aftësinë e projektimit të lartë.

Çmim konkurrues me shërbim të qëndrueshëm dhe të besueshëm, përvojë shërbimi shitës me pakicë dhe importues në tregun botëror nga ekipi i shitjeve;

Auditimi i fabrikës BSCI, SMETA, WCA.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Shërbimet më të mira nga Kina Prodhuesi Fairy Lights me Bateri

OEM/ ODM disponohet, duke e bërë dizajnin lirisht për dritat dekorative me fije ose kuti me ngjyra.

Nuk ka kufizime MOQ për shitësit me pakicë, shitësit me shumicë, shpërndarësit ose kompanitë inxhinierike.

Personalizimi është i disponueshëm.

Kohët e shpejta të drejtimit.

Komunikim i shpejtë dhe efektiv.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
Dritat e Zanave

Rritni dyqanin tuaj me pakicë ose biznesin në internet në çdo kohë

Këtu në ZHONGXIN LIGHTING, ne disponojmë një gamë të gjerë, këto përfshijnë si dritat zanash të brendshme ashtu edhe të jashtme, dritat zanash me bateri, dritat zanash me prizë, dritat diellore për zanat dhe dritat e zanave të Krishtlindjeve, një zgjidhje për t'iu përshtatur çdo situate.Me shumë stile të ndryshme të disponueshme së bashku me një shumëllojshmëri të gjerë ngjyrash dhe madhësish, ka diçka për çdo hapësirë.Çfarëdo që të kërkoni, ne kemi një gamë për t'iu përshtatur kërkesave dhe buxhetit tuaj.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Zgjidhni Dritat Fairy LED që funksionojnë me bateri

Një klasik absolut.Asnjëherë jashtë modës.Dritat e baterive mund të vendosen kudo rreth shtëpisë me paketat e tyre të vogla të baterive që fshihen lehtë, nuk ka nevojë të shqetësoheni për prizat ose kabllot zgjatuese.Ka kaq shumë stile për të zgjedhur, hidhini një sy përzgjedhjes sonë të dritave të dizajnuara në mënyrë unike!Ne kemi - dritën klasike të thjeshtë të zanave, dritat zanash prej guri të papërpunuar, dritat e zanave të fishekzjarreve, dritat e zanave të garlandit të Ivy, dritat zanash me perde LED dhe shumë më tepër.

Shikoni gamën e larmishme të dritave të personalizuara me shumicë në zhongxinlighting.com dhe zgjidhni ato që i përshtaten buxhetit dhe kërkesave tuaja.Këto produkte janë të certifikuara ISO, CE, ROHS dhe mund të blihen si porosi OEM.Zgjidhni këto për të dëshmuar magjinë e festave me çmime ekonomike.

Nuk mund ta gjenit atë që po kërkoni?

Në përgjithësi, ka rezerva të dritave të zakonshme me bateri ose lëndëve të para në magazinë tonë.Por nëse keni kërkesa të veçanta, ne ofrojmë gjithashtu shërbim personalizimi.Ne gjithashtu pranojmë OEM/ODM.Ne mund të printojmë logon ose emrin e markës tuaj në kuti me trup të lehtë dhe me ngjyra. 

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Çfarë mund t'ju ofrojmë…

Cilesia me e mire

Ne kemi përvojë të pasur në prodhimin, projektimin dhe aplikimin e dritave dekorative me fije të jashtme dhe u shërbejmë më shumë se 100 klientëve nga e gjithë bota.

Çmimi konkurrues

Ne jemi siguruar që ju të gjeni një dritë që i përshtatet buxhetit të programit tuaj.Çmimi i lirë për dritat dekorative me fije diellore të jashtme dhe dritat dekorative me fije të jashtme.

Pas shitjes

Ne ofrojmë politikën e garancive 3-5 vjet.Dhe e gjithë kostoja për llambat me defekt do të jetë në llogarinë tonë nëse ka ndonjë problem cilësie të shkaktuar nga ne brenda periudhave të garancisë.

Transporti

Ne kemi transportuesin më të mirë të transportit, në dispozicion për të kryer transportin me ajër, ekspres, detar, madje edhe shërbimin derë më derë.

Procesi i personalizimit

Bëni plane sipas kërkesave të klientit

Bëni plane sipas kërkesave të klientit

Kuotim sipas kërkesës së klientit Plane plotësuese sipas nevojës

Kuotim sipas kërkesës së klientit Plane plotësuese sipas nevojës

Kontrolloni në vend nga projektuesi profesionist Madhësia dhe sasia e llambave

Kontrolloni në vend nga projektuesi profesionist Madhësia dhe sasia e llambave

Thelloni komplotin

Thelloni komplotin

Procesi i prodhimit

Procesi i prodhimit

Transporti deri në instalimin në vend

Transporti deri në instalimin në vend

Kërkohet pranimi në vend nga të dyja palët

Kërkohet pranimi në vend nga të dyja palët

Certifikatat tona

Zhongxin Lighting mban çertifikatat gjithëpërfshirëse të sigurisë së produkteve të ndriçimit, duke përfshirë UL, cUL, CE, GS, SAA etj.Produktet tona përputhen plotësisht dhe plotësojnë kërkesat e sigurisë dhe cilësisë së vendeve dhe rajoneve përkatëse të destinacionit.Gjithashtu fabrika jonë kalon auditimet kryesore të përgjegjësisë sociale si SMETA, BSCI, etj.

SMETA 2022
Auditimi SCAN 2022
Certifikata e patentës së modelit të shërbimeve
letra e patentës së shpikjes
https://www.zhongxinlighting.com/about-us/certifications/
ZX-Marka Tregtare
SGS-UKCA
https://www.zhongxinlighting.com/about-us/certifications/

Fairy Lights me shumicë që funksionojnë me bateri - Kinë Prodhuesit, Furnizuesit, Fabrika

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë shërbimin e blerjes me një ndalesë të lehtë, që kursen kohë dhe kursim parash për konsumatorin për Fairy Lights me shumicë me bateri,Vargu i llambave Edison,dritë fije pambuku,Risi String Dritat.Koncepti ynë do të ishte të ndihmojmë në prezantimin e besimit të çdo blerësi të mundshëm duke përdorur ofertën e shërbimit tonë më të ndershëm, si dhe mallrat e duhura.Produkti do të furnizohet në të gjithë botën, si Evropë, Amerikë, Australi, Japoni, Kanada.Nëse për ndonjë arsye nuk jeni të sigurt se cilin produkt të zgjidhni, mos hezitoni të na kontaktoni dhe ne do të jemi të lumtur t'ju këshillojmë dhe ndihmojmë.Në këtë mënyrë ne do t'ju ofrojmë të gjitha njohuritë e nevojshme për të bërë zgjedhjen më të mirë.Kompania jonë ndjek rreptësisht politikën e funksionimit "Mbijetoni me cilësi të mirë, Zhvilloni duke mbajtur kredi të mirë".Mirëpresim të gjithë klientët e vjetër dhe të rinj për të vizituar kompaninë tonë dhe për të folur për biznesin.Ne kemi kërkuar gjithnjë e më shumë klientë për të krijuar të ardhmen e lavdishme.

Përfitimet e Dritave Fairy që funksionojnë me bateri

Këtu janë vetëm disa përfitime të dritës së zanaves te konsiderosh:

Ato ofrojnë përfitimet e kursimit të energjisë të ndriçimit LED.

Zakonisht ato zgjasin mbi 20 herë më shumë se ato inkandeshentedritat.

Ato prodhojnë një shkëlqim të butë të përshtatshëm për netë komode, raste festive ose ndriçim të rregullt.

Ato sjellin një prekje unike, të personalizuar në çdo hapësirë.

Ide për dekorimin e dritave me fije zanash

Përpara se të shkojmë më tej, si mund të përdorni për të filluar një grup dritash me fije zanash?Ka shumë ide arti dhe zanate atje.Kështu që ne shqyrtuam disa udhëzues dhe gjetëm disa nga idetë më të njohura që dekoruesit e shtëpive po përdorin këto ditë.Këtu janë disa nga idetë e shkëlqyera që gjetëm.

Dekoroni pemët dhe degët e oborrit tuaj

Sigurisht, dritat zanash nuk janë të dobishme vetëm për ekranet e brendshme.Nëse janë të papërshkueshëm nga uji, ato janë gjithashtu të dobishme për dekorimin e jashtëm.Për shembull, pse të mos varni dritat tuaja zanash në një pemë?Kjo nuk është domosdoshmërisht një ide e shkëlqyer për përdorim afatgjatë.Por për një festë, Barbecue ose zjarr, ato me siguri do të jenë një pjesë e bisedës.

Dhe pse të mos sillni pak nga ajo bukuri e jashtme në shtëpinë tuaj?Ju mund të dekoroni murin tuaj ose madje të ndërtoni një pjesë qendrore me degë.Ndizni disa drita zanash në qendrën tuaj dhe tavolina juaj e dhomës së ngrënies do të shkëlqejë vërtet.

Drita zanore dekorative për kavanoz ose enë

Vendosni dritat zanash LED në një kavanoz ose vazo dekorative për të krijuar një dekorim qendror të ndezur ose dekorim për festat e Krishtlindjeve.Shtoni borë artificiale, zbukurime ose zbukurime të tjera dekorative si mbushës - jo vetëm që do të duken të mrekullueshëm, por do të fshehin edhe paketën e baterisë!Kjo ide funksionon mirë edhe për festat e tjera.Mbushni një vazo me flamuj dekorativë dhe zbukurime të kuqe, të bardhë dhe blu për një shfaqje me dritë zanash me temë patriotike ose dritat jeshile të zanave, merimangat dhe stolitë vjollce, portokalli dhe jeshile për një qendër drithëruese të Halloween!

Përdorni dritat e zanave për të bërë fenerë shtëpiak

Nëse keni disa kavanoza të vjetër murator të shtrirë përreth, pse të mos hidhni disa drita zanash brenda?Në vend që të humbin hapësirë, ata do t'i shtojnë hijeshi dhomës tuaj të ndenjes ose dhomës së ngrënies.Ju mund të bëni të njëjtën gjë për t'i dhënë jetë fenerëve të vjetër prej bronzi, apo edhe shisheve prej qelqi.Mundësitë janë vërtet të pafundme.

Në fund të ditës, se cilat drita me fije me bateri janë më të mirat, do të varet nga nevojat tuaja.

Drita e yjeve dhe pemëve të Krishtlindjeve

Krijoni pemë të lehta ose yje të Krishtlindjeve duke mbështjellë një yll dhe pemë teli në dritat e zanave.Më pas vendosini ato në mbjellëse në secilën anë të derës tuaj të përparme si topiarë të ndezur.Nëse DIY nuk është stili juaj, ju mund të blini yje të lehta prej zanash me kornizë metalike të bëra paraprakisht ose pemë të lehta në një larmi ngjyrash!

Pyetjet e bëra më shpesh: Dritat Fairy që funksionojnë me bateri

Pyetje: A rrezikojnë zjarrin dritat e ndezura me bateri?

A:Dritat zanash që funksionojnë me bateri ose me energji diellore, nuk paraqesin rrezik.Ato janë LED dhe nuk prodhojnë nxehtësi ose prodhojnë shumë pak nxehtësi që është e papërfillshme.Ato janë vërtet të tensionit të ulët dhe nuk paraqesin rrezik zjarri ose goditjeje.Kontrolloni më shumë

Pyetje: Ku të shisni me shumicë dritat zanash me bateri?

A: Ndriçimi Zhongxin ofron një shumëllojshmëri të gjerë dritash zanash të personalizuara me shumicë në ngjyra, dizajne, forma, madhësi dhe kapacitete të dallueshme në varësi të kërkesave të konsumatorit.

Pyetje: Sa kohë zgjasin dritat zanash me bateri?

A:Orët që zgjasin varen nga sasia e dritave që mbart, më pak drita zgjasin më shumë ndërsa më shumë drita mund jo.

Pyetje: A ka ndonjë dritë zanash që funksionon me bateri që mund të rikarikohet??

A:Po, disa drita zanash që funksionojnë me bateri, të mundësuara nga një panel diellor që mund të rikarikohen.

Pyetje: A ofroni zbritje speciale për porosi të mëdha?

A:Po, ne ofrojmë çmim me shumicë për porosi të mëdha.

Pyetje:Cili është çmimi juaj i mostrës?

A:Ne do të ofrojmë një mostër FALAS të produkteve ekzistuese për sa kohë që ju paguani tarifat e transportit dhe doganës.Për një produkt me porosi, çmimi varet nga kostoja e veglave.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni